Laserowe zabiegi stomatologiczne

Postęp technologiczny dotarł także do praktyki dentystycznej. Dzięki niemu nasi pacjenci mogą korzystać z usług, jakimi są niezawodne laserowe zabiegi stomatologiczne. Dzięki wizycie zyskasz piękny, zdrowy, biały uśmiech i raz na zawsze pozbędziesz się bezboleśnie wszelkich kłopotów związanych z uzębieniem.

Na czym polega fenomen laserowych zabiegów stomatologicznych?

Zabiegi przy użyciu lasera są praktycznie bezkrwawe, nie wymagają szycia i goją się szybko. Laserowe zabiegi stomatologiczne obejmują spory katalog usług dentystycznych. Jego właściwości przyspieszają proces gojenia się ran w jamie ustnej. Zaleca się ich przeprowadzenie w przypadkach: stanów zapalnych, neuralgii, aft, szczękościsku, chorób dziąseł i błony pokrywającej wnętrze jamy ustnej, grzybic, wszelkich bóli zarówno tych po zabiegu usunięcia zęba jak i tych wywołanych odsłoniętą zębiną, obrzękiem, wszelkimi zabiegami stomatologiczno-chirurgicznymi.

Wykorzystując wiązki lasera dentysta może dotrzeć do najmniejszych fragmentów kanału zębowego i każdego zakamarka jamy ustnej.

Laserowe zabiegi stomatologiczne

W stomatologii obecnie stosuje się wiele rodzajów laserów; w gabinecie Medident posiadamy laser diodowy, który może byc wykorzystany między innymi w nastepujących zabiegach:

  • Periodontologia (wspomaganie konwencjonalnej terapii, usuwanie zmian bakteryjnych);
  • Endodoncja (usuwanie zmian bakteryjnych w kanale korzenia zęba);
  • Chirurgia (wycinanie zmian na błonie śluzowej, podcięcie wędzidełka, pogłębienie przedsionka, korekta kształtu dziąseł, redukcja krwawienia);
  • Dezynfekcja (usuwanie opryszczek i zmian śluzowych w obszarze jamy ustnej, leczenie aft);
  • Wybielanie zębów;

Laserowe zabiegi stomatologiczne – dlaczego warto zdecydować się na Medident?

Pacjenci decydujący się na polecane zabiegi w Medident dokonują najlepszego z możliwych wyborów. Ponieważ nasi specjaliści wykonują zabiegi bezboleśnie i bezkrwawo, a przede wszystkim sprawnie oraz skutecznie. Dla nas liczy się zdrowie i komfort pacjentów. Oferujemy usługi wysokiej jakości realizowane z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Ceny w Medident są przystępne dla każdego. Laserowe zabiegi stomatologiczne to dotarcie do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej pacjenta. Nie warto zwlekać z wizytą u specjalisty zaniedbując swoje zdrowie. Już teraz możesz umówić się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym.